Haber Detayı
15 Aralık 2020 - Salı 11:10
 
Vatandaşı eli arkasında denetleyen başkan mecliste mütevazilikten kırıldı
Samsun Haber Ajansı - Geçtiğimiz günlerde Ladik ilçe halkını elini arkaya bağlayarak denetlemesiyle gündeme gelen ve "Hanımağa" başlığı altında haber sitemizde yer verdiğimiz Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, meclis toplantısında ellerini öne bağlayıp, mevkidaşları ile sohbet ederken objektiflere takıldı.
Siyaset Haberi
Vatandaşı eli arkasında denetleyen başkan mecliste mütevazilikten kırıldı

Yerel seçimlerden önce elini göğsüne koyarak tevazu pozları veren ve güler yüz göstererek seçmenlerden oy isteyen sözde başkan, seçimlerin hemen ardından farklı kişiliğe büründü. 

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan belediye başkanlarına yönelik yaptığı uyarılarda sürekli olarak tevazu vurgusu yapıyor. Ancak Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, tevazudan nasibini almamış gibi pozlar vererek basına servis ediyor. Son olarak ilçedeki vatandaşlara ziyaret yaparak denetleyen Başkan Özel, ellerini beline bağlayarak bir hanımağa edasıyla vatandaşları dinledi. Bu fotoğraf vatandaşın tepkisine neden oldu. 

 

Dün gerçekleştirilen Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantısına katılan ve Ladik Belediyesine ek bütçe verilmesi konusunu yakından takip eden Nurhan Yapıcı Özel, toplantı öncesi Vezirköprü Belediye Başkanı ile görüştüğü sırada, objektiflere yansıdı. Başkan Özel'in o anlarda ellerini önden bağlaması ve mütevazilikten adeta kırılması dikkatlerden kaçmadı. 

 

Demekki isteyince mütevazi olunuyormuş değil mi sayın başkan?...

 

Kaynak: (SHA) - SAMSUN HABER AJANSI Editör: SHA
Etiketler: Vatandaşı, eli, arkasında, denetleyen, başkan, mecliste, mütevazilikten, kırıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı