Haber Detayı
20 Mart 2021 - Cumartesi 15:51
 
Samsun Valisi'ni göreve davet ediyoruz! Tek tek ceza yazılsın
Samsun Haber Ajansı - Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, SASKİ Genel Müdürlüğü'nde yaptığı toplantıda bir faciaya imza attı. Korona virüs salgınında zirve yapan Samsun'da örnek teşkil etmesi gerekirken virüse davetiye çıkaran bu kişilere tek tek ceza yazılsın.
Gündem Haberi
Samsun Valisi'ni göreve davet ediyoruz! Tek tek ceza yazılsın

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'in katılımıyla SASKİ Genel Müdürlüğü'nde toplantı düzenlendi. 

 

Düzenlenen toplantıda SASKİ Genel Müdürü Bahattin Yanık 2021 yılında yapılan projelerle ilgili Başkan Demir ve katılımcılara brifing verdi. 

 

Ancak masadaki durum tam bir rezalet tam bir cehaletti. Başkan Mustafa Demir başta olmak üzere SASKİ Genel Müdürü Bahattin Yanık ve diğer katılımcıların maske takmamaları dikkatten kaçmadı. Sosyal mesafe kuralının da hiçe sayıldığı toplantıda pandemi kurallları unutuldu. 

 

 

Vaka oranında Türkiye'de başı çeken Samsun'da kırmızı bölgelerin maviye dönüşmesi için Samsun Valiliği sosyal sorumluluk projesi başlatırken, şehrin önde gelen isimlerinin bu denli tedbiri elden bırakması, tepkiye neden oldu. 

 

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIP YORUMLARI KALDIRDILAR

 

SASKİ Genel Müdürlüğü'nde maskesiz ve sosyal mesafesiz yapılan bu toplantı belediyenin ve SASKİ'nin sosyal medya hesaplarında paylaşıldı. Ancak altına gelen tepki yorumları yöneticiler tarafından kaldırıldı.

 

Samsun'da tüm cadde ve sokaklarda vatandaşlara maske takmadıkları gerekçesiyle cezai işlem uygulayan yönetimin, aynı hassasiyetle bu toplantıya katılarak maske ve mesafe kuralını hiçe sayan yöneticilere de istisnasız cezai işlem uygulayacağına yürekten inanıyoruz...

 

Kaynak: (SHA) - SAMSUN HABER AJANSI Editör: SHA
Etiketler: Samsun, Valisi'ni, göreve, davet, ediyoruz!, Tek, tek, ceza, yazılsın,
Yorumlar
Haber Yazılımı