Haber Detayı
25 Haziran 2021 - Cuma 17:36
 
Samsun denizinde skandal görüntüler
Samsun'da Genel Yayın Yönetmenimiz Şahin Binici'nin objektiflerine yansıyan görüntüler, Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin adeta acizliğini ortaya koydu.
Yaşam Haberi
Samsun denizinde skandal görüntüler


 Samsun'un Tekkeköy ilçesi Kirazlık Mahallesi'ndeki deniz kenarında kameralarımıza yansıyan görüntüler, rezaleti gözler önüne serdi. 

 

 

 

MARMARA MUSİLAJA, KARADENİZ ÇÖPE TESLİM

 


 Marmara denizi son zamanlarda müsilaj tehlikesi ile karşı karşıya kalırken, Karadeniz kıyıları ise, adeta çöp yuvasına döndü. Bir süredir Marmama bölgesinde yaşanan deniz salyası kabusu, bölge halkını tedirgin ederken, uzmanlarda oluşan müsilajın sebebini belirlemek için çalışmalara başladı. Bir yandan müsilaj tehlikesi yaşanan bölgelerde, yetkililer denizleri kurtarabilmek için girişimlerde bulunurken, Karadeniz Bölgesi'nin en büyük şehri olan Samsun'da, plajlar tehlikeye sürüklenmiş durumda.

 

 

ÇÖPTEN DAĞ OLUŞTU


Kirazlık bölgesinde denizde yaşanan felaketi, Samsun Haber Ajansı Genel Yayın Yönetmeni Şahin Binici, tek tek kayıt altına aldı. Çektiği görüntüler ise, pes artık dedirtti. Bölgedeki sahil kenarlarında çöplerden adeta dağ oluştuğu görüldü. 

 

 

DENİZDEN KAMYON LASTİĞİ VE YATAK ÇIKTI

 

Bölgede balıkçılık yapan bir vatandaş, oltayla balık tuttuğu sırada, denizdeki kamyon lastiği oltasına takıldı. Balıkçı, Samsun Büyükşehir Belediyesine sitem ederek, "Bu ne rezalet. Belediye burayı görmüyor mu? Burası adeta bir pislik, hastalık yuvası. Marmara Bölgesinde yaşanan müsilajdan daha tehlikeli. Her türlü hastalık burada" dedi. 

 

 

HİNDİSTAN'DA BİLE BÖYLE REZİLLİK YOK

 

Bölgedeki rezalete tepki gösteren Gökhan Göktaş isimli vatandaş ise, "Bu manzara Hindistan'da bile yok. Karadeniz'in gözbebeği olan Samsun'a yakışmayan görüntüler. Sahil bildiğiniz çöplüğe dönmüş. Yatak, yorgan, terlik, lastik ve her türlü atık, ne ararsanız var. Böyle bir pislik ömrümde görmedim. Büyükşehir Belediyesi ne işe yarar? diye konuştu.

 

 

 

Kaynak: (SHA) - SAMSUN HABER AJANSI Editör: SHA
Etiketler: Samsun, denizinde, skandal, görüntüler,
Yorumlar
Haber Yazılımı