Haber Detayı
12 Mayıs 2021 - Çarşamba 11:11
 
Samsun'da genç kız tam 1 yıl boyunca cinsel tacize uğradı
Samsun'da yaşayan 18 yaşındaki Semranur Geçer, sosyal medya üzerinden tanımadığı bir adamın 1 yıl boyunca cinsel tacizine maruz kaldı.
Gündem Haberi
Samsun'da genç kız tam 1 yıl boyunca cinsel tacize uğradı

Samsun Haber Ajansı (SHA) - İddiaya göre genç kıza sosyal medya üzerinden ulaşan tacizci, çeşitli hesaplar açarak 1 yıl boyunca sözlü tacizde bulundu. 

 

İlk olarak genç kıza kendi kullandığı Facebook hesabı üzerinden mesaj atan 45 yaşındaki  Kaan Ö., Semranur Geçer'e "Tanışabilir miyiz" şeklinde mesajlar attı. Ardından ise cinsel içerikli mesajlar atmaya başladı. 

 

Genç kız, kendisini taciz eden sapığı engellemesine rağmen 50 farklı hesap açarak Kaan Ö'nün yeniden kendisine tacizde bulunduğunu iddia etti. 11 ay boyunca Kaan Ö tarafından cinsel taciz mesajları alan Semra Geçer, şahsın ayrıca kendisini ölümle de tehdit ettiğini öne sürdü. 

 

ŞİKAYETÇİ OLMAMA RAĞMEN TUTUKLANMADI

 

Genç kız aldığı cinsel içerikli mesajlar ve ölğm tehditleri sonucunda polise şikayetçi oldu. Ardından ise Kaan Ö., gözaltına alındı. Yapılan soruşturmada Kaan Ö. uzaklaştırma kararı alarak serbest kaldı. 

 

 

TACİZE YİNE DEVAM ETTİ

 

Genç kızın şikayeti üzerine gözaltına alınan ve serbest kalan Kaan Ö., uzaklaştırma kararına rağmen Facebook üzerinden tekrar tacizlerini sürdürdü. Bu kez ise genç kıza "Semranur Hanıma bir buzlu soda" şeklinde mesaj attı. 

 

Semranur Geçer, Kaan Ö.'nün hakkında verilen uzaklaştırma kararıyla dalga geçtiğini ifade ederek, "Bu uzaklaştırma kararıyla dalga geçerek bana "Semranur hanıma buzlu soda" şeklinde mesajlar attı. Benim hala sicilim bozulmadı tarzında mesajları oldu. Tacizlerine yine devam etti. Beni tahrik edici cümleler kullandı. Bu şahıs beni 11 ay boyunca taciz etmeye devam etti. Artık ben bundan kurtulmak istiyorum. Eminim ki akli dengesi yerinde değil. Ancak aklı yoksa da gidecek tedavi olacak. Benim artık uykularım kaçtı. Bu adam benim kabusum oldu. Beni bu kişiden kurtarmalarını istiyorum. Eminim ki bu şahıs sadece bana değil, başkalarına da böyle yapıyor. Bir senedir bana verdiği zararı anlatmaya kelimeler yetmez. Bu kişi yüzünden ben işimden oldum. İş yerime kadar ulaştı. Çalıştığım kişiler beni bu adam yüzünden işten kovdu. Ayrıca evime de gidemez oldum. İşimi ve numaramı kolayca bulan şahıs evimi de bulur. Kuzenimde kalmaya başladım korkudan. Şahıs bana sürekli sana araba alalım işte telefon alalım hesap numaranı at para göndereyim şeklinde de mesajlar attı. Ben bu kişinin artık benden uzaklaşmasını ve adaletin yerini bulmasını istiyorum" dedi. 

 

 

 

Kaynak: (SHA) - SAMSUN HABER AJANSI Editör: SHA
Etiketler: Samsun'da, genç, kız, tam, 1, yıl, boyunca, cinsel, tacize, uğradı,
Yorumlar
Haber Yazılımı