Haber Detayı
29 Temmuz 2021 - Perşembe 15:01
 
Samsun'da çaresiz anne 10 gündür kayıp kızı için gözyaşı döküyor
Samsun'da yaşayan 50 yaşındaki Sevgi Sancak 10 gündür kayıp olan zihinsel engelli kızı Gülşah Sancak için, günlerdir gözyaşı döküyor.
Yaşam Haberi
Samsun'da çaresiz anne 10 gündür kayıp kızı için gözyaşı döküyor

Samsun Haber Ajansı (SHA) - İlkadım ilçesi Kıran Mahallesi'nde oturan 32 yaşındaki Gülşah Sancak, iddiaya göre 10 gün önce evden çıktı ve birdaha da kendisinden haber alınamadı.

 

 

Anne Sevgi Sancak ise 10 gündür kayıp olan kızı için kapı kapı dolaşıyor. Kızının bulunması için gerekli yerlere de başvuru yapan Sevgi Sancak, kızına ait bir ipucu ve ya bir ize rastlamadı. Kızının hayatından endişe eden gözü yaşlı anne, zihinsen engelli olan kızı Gülşah Sancak'ın kaçırılma ihtimalinin de olabileceğini düşünüyor.

 


 Çaresiz anne, kızının sürekli ilaç kullandığını ve kullanmadığı takdirde fenalaştığını belirterek, "Benim kızım 10 gündür ilaçlarını kullanamadı. 10 gündür kayıp. Artık hayatından endişe ediyorum" dedi.

 

 

Samsun Haber Ajansı Genel Yayın Yönetmeni Şahin Binici'ye konuşan çaresiz anne, "Yalvarıyorum kızımı bulup bana getirsinler. Ben günlerdir perişan oldum. Gözyaşlarım sel oldu. Ne olur gören duyan varsa polisi arayıp hemen ihbar etsin. Kızım zihinsel engelli. Dışarıda kendi başına yaşayabilecek bir insan değil. Ben olmadan yapamaz. Tüm ihtiyaçlarını ben karşılıyorum. Yalvarıyorum kızım bulunsun. Tüm yetkililerin kızımı aramasını istiyorum. 10 gün önce evden kendi başına çıkmış komşuların iddiasına göre. Birdaha da geri gelmedi. Aramadığım sormadığım yer kalmadı. Hiçbir iz yok. Eğer biri kaçırdıysa vicdanı varsa kızımı geri getirsin. Ben pencerelerde kapılarda artık yolunu gözlüyorum. Perişan oldum. Bana yardım etsinler" dedi. 

 

 

Kaynak: (SHA) - SAMSUN HABER AJANSI Editör: SHA
Etiketler: samsun, samsun kayıp kız, gülşah sancak, samsun kayıp ilanı, genç kız ka
Yorumlar
Haber Yazılımı