Haber Detayı
04 Mart 2021 - Perşembe 19:23
 
Samsun Anıt Park alkoliklerin meskeni oldu! Yetkililer uyuyor
Samsun Haber Ajansı - Samsun'un adeta simgelerinden olan ve Atatürk heykelinin bulunduğu Anıt Park, adeta alkoliklerin ve madde bağımlılarının meskeni haline geldi.
Yaşam Haberi
Samsun Anıt Park alkoliklerin meskeni oldu! Yetkililer uyuyor

İlkadım ilçesi Cumhuriyet Caddesi üzerinde bulunan ve Samsun için manevi değeri çok yüksek bölgelerden olan Anıt Park'ı alkolikler ve madde bağımlıları esir aldı. 

 

Hemen hemen her gün binlerce vatandaşın geçiş güzergahı olan Anıt Park, yerli ve yabancı turistlere de ev sahipliği yapıyor. Özellikle il dışından Samsun'a gelen vatandaşlar hatıra fotoğrafı çektirmek için ilk olarak Onur Anıtı'nın bulunduğu Anıt Park'a geliyor .

 

 

Ancak gördükleri manzara karşısında şoke olan turistler, arkalarına bile bakmadan bölgeden hızla kaçıyor. Çünkü Samsun'un simgesi olan park, alkolik ve madde bağımlılarına ev ssahipliği yapıyor. 

 

Kolonya içenden, etil alkol tüketene, çakmak gazı çekenden uyuşturucu kullanıcısına kadar her türlü pisliğin döndüğü parka, yetkililer ne yazık ki bir çözüm yolu bulmuş değil. Bir çok vatandaşın şikayetine ve basında çıkan haberlere rağmen yetkililer parkta dönen bu rezaletin önüne geçebilmiş değil. 

Kaynak: (SHA) - SAMSUN HABER AJANSI Editör: SHA
Etiketler: Samsun, Anıt, Park, alkoliklerin, meskeni, oldu!, Yetkililer, uyuyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı