Haber Detayı
17 Aralık 2019 - Salı 19:44
 
Cemil Deveci: Yalı Kafe böyle kalsın
Samsun Haber Ajansı - Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantısı'nda, Atakum ilçesinde bulunan Yalı Kafe'nin Millet Kıraathanesi'ne dönüşmesi görüşülerek onaylandı.
Siyaset Haberi
Cemil Deveci: Yalı Kafe böyle kalsın

Mecliste ilgili gündem maddesiyle alakalı olarak söz alan Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, Yalı Kafe'nin bu şekilde kalması için, meclis üyelerinden destek istedi. 

 

 Yalı Kafe'nin 25 yıldır bu şekilde olduğunu belirten Deveci, "Yalı Kafe gibi Atakum ilçemizde başka bir yer daha yok. Öyle bir alan da yok. Ben Atakumluların sesi olarak Yalı Kafe'nin aynı şekilde devam etmesini talep ediyorum. Ne istiyorsunuz Yalı Kafe'den. Neden bu şekilde kalmıyor. Şu anda Atakum'da öyle bir yer daha yok. Biz takasla başka bir yer istedik. Yalı Kafe'nin karşılığında. Ancak onun gibi bir yer bulamadık. Sahilde insanların gelip aileleriyle oturabileceği en uygun yer. Deniz kıyısında. İnsanlar burada gelip diledikleri gibi oturup vakit geçiriyor. Atakum halkı da buranın bu şekilde devam etmesinden yana. O nedenle ben bugün mecliste söz alarak bu talebimi dile getirmek istedim. Sizden de destek istiyorum" dedi. 

 

İlgili gündem maddesi mecliste görüşülerek karara bağlandı ve Yalı Kafe'nin Millet Kıraathanesi'ne dönüşmesi onaylandı.

Kaynak: (SHA) - SAMSUN HABER AJANSI Editör: SHA
Etiketler: Cemil, Deveci:, Yalı, Kafe, böyle, kalsın,
Yorumlar
Haber Yazılımı