Haber Detayı
11 Temmuz 2019 - Perşembe 13:01 Bu haber 1794 kez okundu
 
Yemekhaneyi yıktırıp makam odası yaptı! Onu da beğenmedi
Samsun Haber Ajansı - SAMULAŞ'a atanan Genel Müdür Enver Sedat Tamgacı, makam odasını beğenmeyerek, yemekhaneyi yıktırdı ve yerine yeni makam odası yaptırdı. Onu da beğenmeyerek eski odasına geri taşındı.
Gündem Haberi
Yemekhaneyi yıktırıp makam odası yaptı! Onu da beğenmedi

Samsun Haber (SHA) - Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'in SAMULAŞ'a atadığı Enver Sedat Tamgacı, geçtiğimiz günlerde Büyükşehir Belediye Meclisinde, SAMULAŞ A.Ş.'nin ayda 2,5 milyon TL zarar ettiğini açıkladı. 

Mecliste, SAMULAŞ'ın 2016 yılına kadar zarar etmediğini ifade eden Tamgacı, "2016 yılına kadar şirketin her hangi bir zararı yok. Daha sonra otobüs ve tramvay alımlarından sonra geri ödemesiyle birlikte bir takım zararlar olmuştur. 2017 yılında 12 milyon zarar oldu. 2018 yılında ise 24 milyon zarar olmuş. Bu sene de muhtemelen bu civarda bir zarar olacaktır. Son üç yılda yaklaşık 40 milyona yakın zarar mevcut" şeklinde konuştu

Ayrıca SAMULAŞ'ın 97 milyon TL'lik de borcunun olduğunu açıklayan müdür, atandığı ilk gün itibariyle kendi makam odasını beğenmeyerek, SAMULAŞ'ın koskoca yemekhanesini yıktırarak yerine milyarlarca lira harcayıp makam odası yaptırdı. Ancak müdür beyin yeni yaptırdığı makam odasını beğenmeyerek eski makam odasına geri taşındığı iddia edildi.

 

Kaynak: (SHA) - SAMSUN HABER AJANSI Editör: SHA
Etiketler: Yemekhaneyi, yıktırıp, makam, odası, yaptı!, Onu, da, beğenmedi,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Yemekhaneyi yıktırıp makam odası yaptı! Onu da beğenmedi
Yemekhaneyi yıktırıp makam odası yaptı! Onu da beğenmedi
Yorumlar
Haber Yazılımı