Haber Detayı
05 Şubat 2020 - Çarşamba 17:48
 
Terme Çayı havadan ve karadan didik didik taranıyor
Samsun Haber Ajansı - Samsun'un Terme ilçesinde kızını kurtarmak için Çay'a atlayan ve daha sonra ortadan kaybolan babayı kurtarmak için çalışmalar devam ediyor.
Gündem Haberi
Terme Çayı havadan ve karadan didik didik taranıyor

Samsun'un Terme ilçesinde, 16 yaşında olduğu iddia edilen Gizem Günal, iddiaya göre sevdiği gençten ayrılınca eve intihar mektubu bırakarak ortadan kayboldu.

 

İşten eve dönen baba, masanın üzerindeki intihar mektubunu okuyunca soluğu Terme Çayı'nda aldı. Kızını Terme Çayı'nın üzerinden geçen köprünün korkuluklarında gören baba, kızını ikna etmeye çalışırken, Gizem Günal kendisini bir anda Terme Çayı'na attı.

 

 

Baba Gürsel Günal da kızının peşinden atlayarak kızını karaya ulaştırmayı başardı. Ancak daha sonra yoğun akıntıya kapılarak ortadan kayboldu. Baba için, Terme Çayı'nda arama ve kurtarma çalışmaları başlatıldı. Gece saatlerinden itibaren başlayan ve bugün de devam eden arama kurtarma çalışmaları henüz sonuç vermedi. 

 

Kaybolan baba için Sahil Güvenlik Komutanlığı'na bağlı helikopter havadan, dalgıç polisler ise sudan tarama yaptı. Kayıp babaya ait hiçbir ize rastlanılmadı. Öte yandan Terme Çayı'nda kaybolan Gürsel Günal'ın eşi Necla Günal, da olay yerinde fenalık geçirerek hastane kaldırıldı. 

 

Kaynak: (SHA) - SAMSUN HABER AJANSI Editör: SHA
Etiketler: Terme, Çayı, havadan, ve, karadan, didik, didik, taranıyor, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı