Haber Detayı
11 Şubat 2021 - Perşembe 01:06
 
Tekkeköy Belediye Başkanından koronaya davetiye
Samsun Haber Ajansı - Samsun'da AK Partili Belediye Başkanı Hasan Togar, koronavirüsü ölümlerini ve yasaklarını hiçe saymaya devam ediyor. Başkan Togar bugün 100'ün üzerinde insanla beraber sosyal mesafe kurallarını delerek pasta kesti.
Gündem Haberi
Tekkeköy Belediye Başkanından koronaya davetiye

Koronavirüsü pandemisi dünya genelinde etkisini sürdürürken, Samsun'da da enfekte sürüyor. Her gün yeni enfekte ve ölüm haberlerinin geldiği ülkede ve kentte yetkililer ciddi önlemler almaya devam ediyor. Sigara içme yasağı ve hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasının devam ettiği kentte, emniyet güçleri de mesai gözetmeksizin denetimlerini sürdürüyor. 

 

 

MASKE VE SOSYAL MESAFE UYARILARI DEVAM EDİYOR

 


Başta Sağlık Bakanlığı olmak üzere tüm yetkili kurum ve kuruluşlar, maske ve sosyal mesafe uyarısı yapmaya devam ediyor. Samsun Valiliği de düzenli olarak sosyal medya hesaplarından pandemiye karşı vatandaşları uyarıyor.

 

HASAN TOGAR UYARILARA KULAK ASMAYANLARDAN

 


Samsun'da yapılan uyarılara kimi kesim riayet ederken kimi kesim ise kulak asmıyor. Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar da uyarılara kulak asmayanlar arasındaki yerini koruyor. Daha önce de maske kullanımı ve sosyal mesafe uyarılarını dikkate almayan Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, bu ısrarını sürdürüyor.

 

PASTA KESTİLER, SOSYAL MESAFEYİ SIFIRA İNDİRDİLER

 


Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar bugün Tekkeköy ilçesindeki Organize Sanayi Bölgesi'nde (OSB) bir firmaya ürün tedarik eden 180 personelli fabrikanın kuruluş yıldönümünü kutladı. Kutlama programında pasta kesildi, konuşmalar yapıldı. Kutlamaları sosyal medya hesabından paylaşan Hasan Togar, bu kadarına da ped dedirtti. Başkan Togar'ın paylaştığı fotoğraflarda, sosyal mesafe kurallarının hiçe sayıldığı gözlemlendi.

diyekonustu.com

Kaynak: (SHA) - SAMSUN HABER AJANSI Editör: SHA
Etiketler: Tekkeköy, Belediye, Başkanından, koronaya, davetiye, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı