Haber Detayı
16 Ocak 2020 - Perşembe 11:09
 
Samsun'daki cesedi bu evde parçalayıp çöpe attılar
Samsun Haber Ajansı - Samsun'da geçtiğimiz günlerde parçalara ayrılmış halde çöpte temizlik işçileri tarafından bulunan cesetle ilgili şok eden detaylar ortaya çıktı.
Gündem Haberi
Samsun'daki cesedi bu evde parçalayıp çöpe attılar

(Samsun Haber Ajansı - Haber55) Bu haberin izinsiz ve ya kaynaksız olarak kullanılması kesinlikle yasaktır! Haber özel olarak hazırlanmış olup, tüm hakları Samsun Haber Ajansı ve HABER55 TV'ye aittir.

 Samsun'da iki gün önce çöpte parçalanmış olarak bulunan cesedin Irak uyruklu 58 yaşındaki Kareem Jabbar Salman'a ait olduğu ortaya çıktı.

 

Bir süredir Samsun'daki akrabalarının olduğu mahallede tek başına yaşadığı tespit edilen adamın, kim ve ya kimler tarafından öldürülerek çöpe atıldığını bulmak için araştırma yapan polisler, Kareem Jabbar Salman'ın yakınlarına ulaştı. Bir yakınının evine giden polisler, kaldırımda kan izleri gördü ve kan izlerinden yola çıkarak dedektif gibi iz sürdü. 

 

Vahşice işlenmiş cinayet evini bulan polisler, evin içine girerek cinayetle ilgili delil topladı. Polis yaptığı aramada, mutfakta bir adet testere buldu. Evden tencerede yakılmış bir pasaport ve balta da çıktı. Olayı derinlemesine araştıran polis, cinayetin işlendiği evden 3 gün önce taşınan Irak uyruklu aileye ulaştı. Aralarında kadınların da bulunduğu Iraklı 12 kişiyi polis gözaltına aldı. 

 

Kan donduran cinayetin ardından akıllara tek bir soru geldi. Iraklı bu şahıs, kadın yüzünden mi yoksa parası için mi öldürüldü?  Katiller cesedi evin banyosunda parçaladıktan sonra çöp torbasına koyup battaniyeye sardı. Otomobille parçalara ayrılan cesedi taşıyan katiller, cesedi civarda bulunan 2 ayrı çöp konteynerine attı. Katillerin daha sonra öldürülen adamın banka kartından 2 gün boyunca para çektikleri de tespit edildi. 

 

Samsun Emniyet Müdürlüğü'nde hala soruşturmaları devam eden 12 Iraklı şüpheli, henüz suçlarını itiraf etmedi. 

 

Kaynak:Samsun Haber Ajansı - Haber55 

 

Kaynak: (SHA) - SAMSUN HABER AJANSI Editör: SHA
Etiketler: Samsun'daki, cesedi, bu, evde, parçalayıp, çöpe, attılar,
Yorumlar
Haber Yazılımı