Haber Detayı
07 Eylül 2020 - Pazartesi 13:43
 
Samsun'da izinsiz halı saha turnuvası
Samsun Haber Ajansı - Kadıköy Spor Tesisleri'nde Kırmızı-Beyaz şöhretler takımları arasında yapılan Turnuvanın açılış maçında Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu ile KA-DEF Başkanı Bayram Erişgin' de formaları ile sahada yer alarak ter döktüler. İzinsiz yapılan halı saha maçı, tepki topladı.
Gündem Haberi
Samsun'da izinsiz halı saha turnuvası

Pandeminin yükselme gösterdiği günlerde Samsun'da Kavak Dernekler Federasyonu (KADEF) inanılmaz ve tepki çeken bir organizasyona imza attı.

 

Samsun'da pendemiden dolayı amatör ligler ve sportif faaliyetlerdin tamamı yasaklanırken KADEF, 22 takımdan 500 kişinin katıldığı halı saha futbol turnuvası düzenledi. Turnuvanın açılışına katılan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ın KADEF tarafından servis edilen haberde turnuvayı örnek göstermesi ise şaşkınlık oluşturdu. 

 

Siyasi Parti Temsilcileri, Belediye Meclis Üyeleri ve çok sayıda Kavaklının katıldığı Turnuvanın başlangıcı öncesi yapılan törende konuşan Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, 22 takımda 500 gencin Turnuva dolayısıyla bir araya geldiklerini belirterek "Yapılan bu Futbol Turnuvası ile yüzlerce gencimiz birbirleri ile tanışma fırsatı buldu.Gençlerimiz ve halkımız arasında birlik ve beraberliği tesis eden her türlü güzel etkinliklerin daima içinde ve yanında olacağız. Açılış maçı ile başlattığımız turnuvanın final müsabakaları da Kavak'ta yapılacak. Ben bu güzel ve anlamlı turnuvaya katılan bütün takımlarımıza centilmence bir müsabaka ve başarılar diliyorum" dedi.

 

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş 'ta Kavaklıların yaptığı etkinliğin diğer hemşehri derneklerine de örnek olmasını dileyerek "Kavaklılar birlik ve dayanışma adına güzel etkinlikler gerçekleştiriyor" diye konuştu.

 

 

 

 

Kaynak: (SHA) - SAMSUN HABER AJANSI Editör: SHA
Etiketler: Samsun'da, izinsiz, halı, saha, turnuvası, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı