Haber Detayı
20 Haziran 2020 - Cumartesi 11:19
 
Samsun'da bir öğrenci koltuk değnekleri ile LGS'ye girdi
Samsun Haber Ajansı - Samsun'da LGS'ye girecek olan öğrenciler, sabahın erken saatlerinde okul önlerinde yerlerini almaya başladı. Bir öğrenci ise bacağı kırık olması nedeniyle sınava koltuk değnekleriyle girdi.
Gündem Haberi
Samsun'da bir öğrenci koltuk değnekleri ile LGS'ye girdi

 Samsun'da LGS'ye girecek olan öğrenciler, sabahın erken saatlerinde okul önlerinde yerlerini almaya başladı. Pandemi nedeniyle bir süredir uzaktan eğitim gören öğrenciler, sınav öncesi hem stres hem de heyecan yaşadı. 

 

Öğrenciler, okula girişlerde görevli öğretmenler yardımıyla sıraya sokuldu. Sırada ise sosyal mesafe kuralına uyulması adına her öğrenci arasında 1 metrelik boşluk bırakıldı. 

 

  Bazı öğrenciler sınava 1 dakika kala yetişirken, bazıları ise kimliksiz geldiği için geri gönderildi. Bir öğrenci ise ayağının kırık olması nedeniyle koltuk değnekleriyle sınava girdi. 

 

 

Ayağı kırık olan öğrenci, "Bu sınav benim için çok önemli olduğu için ne olursa olsun gelmek istedim. Biraz zorlandım ama yine de ailemle birlikte geldik. Sınavın ilk oturumu da çok güzel geçti. Bayağı hazırlanmıştım. İnşallah istediğim gibi olur" dedi.

 

 

 Veliler ise, okul çıkışında çocuklarını heyecan ile bekledi. Polis bu esnada okul önlerinde bekleyen ve sosyal mesafe kuralına uymayan velilere uyarıda bulundu. 

 

 

 

Kaynak: (SHA) - SAMSUN HABER AJANSI Editör: SHA
Etiketler: Samsun'da, bir, öğrenci, koltuk, değnekleri, ile, LGS'ye, girdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı