Haber Detayı
14 Ağustos 2020 - Cuma 16:09
 
Samsun'da bir genç kendisini meydanın ortasında zincire vurdu
Samsun Haber Ajansı - Daha önce pencereden düşmekte olan bir çocuğu kurtararak, kahraman kurye adıyla gündem olmuştu. Bugün ise, kendisini zincire vurmasıyla gündeme geldi.
Asayiş Haberi
Samsun'da bir genç kendisini meydanın ortasında zincire vurdu

 Samsun'da kuryelik yaptığı sırada adeta bir örümcek adam gibi aydınlatma direğine tırmanarak 1,5 yaşındaki küçük çocuğu ölümden kurtaran ve ‘kahraman kurye’ olarak tanınan Metin Duman, kendisini direğe zincirledi. 

 


 Çalıştığı şirkette, tüp teslim etmek için motosikletiyle servise çıktığı sırada, genç kadının otomobille kendisine çarpması sonucu yaralanan Duman, kendisine çarpan kadının hem haksız hem de ehliyetsiz olduğunu iddia ederek, konuyu mahkemeye taşımıştı. 

 


Ancak mahkemeden beklediği kararı alamayan Metin Duman, adalet aradığını ifade ederek, Cumhuriyet Meydanı'ndaki İletişim Başkanlığı tarafından kurulan, Dijital Gösterim Çadırı önündeki Türk Bayrağı direğine kendisini zincirledi. 

 


 Olay yerine gelen polisler bir süre kendisini ikna etmeye çalıştı. Adalet istediğini belirten genç, daha sonra kilidi açarak polise teslim oldu. Gözaltına alınan ve Gazi Polis Merkezine götürülen genç ifadesinin ardından serbest bırakıldı. 

 

 

Şahin BİNİCİ - SHA

 

Kaynak: (SHA) - SAMSUN HABER AJANSI Editör: SHA
Etiketler: Samsun'da, bir, genç, kendisini, meydanın, ortasında, zincire, vurdu,
Yorumlar
Haber Yazılımı