Haber Detayı
27 Ocak 2021 - Çarşamba 13:01
 
Samsun'da 39 gündür kayıp olan Arzu Aygün olayıyla ilgili şok iddia
Samsun Haber Ajansı - 39 gün önce Samsun'da kaybolan Arzu Aygün'ü bulmak için ailesi Müge Anlı'ya başvurdu.
Gündem Haberi
Samsun'da 39 gündür kayıp olan Arzu Aygün olayıyla ilgili şok iddia

Tolga Birgücü (Diye Konuştu) - Samsun'da 17 Aralık'tan bu yana kendisinden haber alınamayan Arzu Aygün'ün ailesi Müge Anlı'ya başvurdu. 35 yaşındaki 2 çocuk annesi Aygün'ün son olarak teyzesinin oğlu olduğu kaydedilen sevgilisi Muharrem Coşkun'un aracına bindiği öğrenilirken, cinayete kurban gittiği düşünülüyor.

 

 

CEP TELEFONU VE FLASH BELLEK DETAYI

 

 

Müge Anlı’nın ‘Tatlı Sert’ adlı programa çıkan ailesinden gelen iddialar üzerine sorguya alınan Muharrem Coşkun, Arzu Aygün'ün kendisine telefon ve flash bellek bırakıp gittiğini iddia etti. Aygün'ün ailesi ise uzaktan akrabaları olan Muharrem Coşkun'un "eşimden ayrıldım" diyerek kızlarını kandırdığını belirtti. 

 

 

AYGÜN AİLESİ: HAYATINDAN ENDİŞE EDİYORUZ

 

 

Müge Anlı'ya başvurarak kızlarının canından endişe ettiğini belirten Aygün ailesi, 24 Aralık'ta Denizevleri Polis Merkezi'ne kayıp başvurusu yaptıklarını kaydederek, ''Kızımız 17 Aralıkta kayboldu. Ancak telefonundan sürekli çocuklarına mesaj çekiyormuş. Ben iyiyim, beni aramayın diyormuş. Mesaj atmayı bırakınca torunum annesinin kayıp olduğunu bize söyledi. Polisin yaptığı soruşturmada sevgilisi Muharrem Coşkun gözaltına alındı ve Arzu'nun telefonunu ona bırakıp gittiğini söyledi. Kızım telefonunu Muharrem'e bırakıp gittiyse o mesajları kim atıyordu o zaman? Arzu'nun hayatından endişe ediyoruz. Sağ olduğuna dair hiç bir iz yok'' ifadelerini kullandı

 

 

5 YIL ÖNCE TÜRKİYE’YE DÖNÜŞ YAPMIŞTI

 

 

Arzu Aygün'ü aramak için ailesi Müge Anlı'ya başvurdu. Viyana'da doğup büyüyen Arzu Aygün, 35 yaşında. 39 gün önce Samsun'da kayboldu. 2 çocuğu olan Arzu Aygün, boşandıktan sonra Türkiye'ye dönme kararı aldı ve 5 yıl önce döndü.

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: (SHA) - SAMSUN HABER AJANSI Editör: SHA
Etiketler: Samsun'da, 39, gündür, kayıp, olan, Arzu, Aygün, olayıyla, ilgili, şok, iddia,
Yorumlar
Haber Yazılımı