Haber Detayı
11 Temmuz 2020 - Cumartesi 16:54
 
Samsun'da 3 yaşındaki minik kız annesini ve ablasını odaya hapsetti
Samsun Haber Ajansı - Samsun'da oyun oynamak için ablası ve annesinin üzerine kapıyı kilitleyen 3 yaşındaki bir çocuk, aile bireylerini evde mahsur bırakınca, itfaiye ekipleri seferber oldu.
Asayiş Haberi
Samsun'da 3 yaşındaki minik kız annesini ve ablasını odaya hapsetti


 İddiaya göre 3 yaşındaki bir kız çocuğu, evde oyun oynadığı sırada annesi ve ablasının oturduğu odanın kapısını kilitledi. Odada mahsur kalan anne ve abla, itfaiye yardımıyla mahsur kaldıkları odadan çıkartıldı. 

 


 İtfaiye erleri, 11 katlı TOKİ binasının  10.'ncu katında oturan ve minik kızları tarafından odaya hapsedilen aileyi, camdan eve girerek kurtardı. Yarım saat süren kurtarma çalışmasında, itfaiye erleri önce odanın bulunduğu pencereyi açtı. Daha sonra da metrelerce yükseklikte bulunan dairenin camından içeri girdi. Evin içerisine giren itfaiye ekipleri bu sefer de kilitli olan odanın kapısını açmak için uğraş verdi. Büyük uğraş sonucu aile, mahsur kaldıkları odadan çıkartıldı. 

 

 


 Minik kızının yaptığı yaramazlığı itfaiyeye bildirerek yardım isteyen baba Savaş Bölükbaş, "Kızım çok yaramaz. Oyun için annesiyle ablasını odaya kilitleyince maalesef böyle bir olay yaşandı. Annesi kızımdan anahtarı alttan at demiş. Ama çocuk bu anlar mı. Anlamaz. Daha sonra beni aradı. Böyle böyle oldu deyince ben de itfaiyeyi arayarak yardım istedim" dedi. 

 

 

 

Kaynak: (SHA) - SAMSUN HABER AJANSI Editör: SHA
Etiketler: Samsun'da, 3, yaşındaki, minik, kız, annesini, ve, ablasını, odaya, hapsetti,
Yorumlar
Haber Yazılımı