Haber Detayı
14 Şubat 2019 - Perşembe 22:33
 
Önce nikahları kıyıldı sonra kelepçe takıldı!
Samsun Haber Ajansı - İstanbul'da, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde dünya evine giren iki polis memurunun nikahında bir meslektaşları, çifte kelepçe taktı.
Gündem Haberi
Önce nikahları kıyıldı sonra kelepçe takıldı!

İstanbul Beykoz'da yaşayan iki polis memuru, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde dünya evine girdi. Nikah töreninde bir polis memuru, çifte kelepçe taktı. Beykoz Belediyesi Kanuni Kent Orman'ındaki nikah dairesinde yaşanan bu renkli anlar kameralarca kaydedildi.

EVLENMEK İÇİN 14 ŞUBATI SEÇTİLER

14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle çok sayıda çift evlenmek için Beykoz Belediyesi Kanuni Kent Ormanı'ndaki evlendirme dairesinin yolunu tuttu.

14 Şubat Sevgililer Günü'nde evlenmek isteyen 14 çifte, Beykoz Belediyesi göl manzaralı yeni nikah salonunda tören düzenledi. Nikahın ardından akşam yemeğinde ağırlanacak olan çiftlerin nikahları keman eşliğinde kıyıldı.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısı Salim Öztürk'ün kıydığı 14 Şubat nikahları, kokteyl ikramıyla başladı.

Evlenmek için 14 Şubat tarihini seçen ve ikisi de polis memuru olan bir çiftin nikahı ise renkli görüntülere sahne oldu. Çiftin nikahlarının kıyıldığı esnada arkadaşları olan bir polis memuru çifte kelepçe takarak evlenen çifte jest yaptı.

 

Kaynak: (SHA) - SAMSUN HABER AJANSI Editör: SHA
Etiketler: Samsun, Haber, Ajansı, , İstanbulda, 14, Şubat, Sevgililer, Gününde, dünya, evin
Yorumlar
Haber Yazılımı