Haber Detayı
16 Eylül 2020 - Çarşamba 14:45
 
Kavak Belediye Başkanı kendi yatırım yapmış gibi duyurdu
Samsun Haber Ajansı - Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, ilçeye açılan benzin istasyonunu kendi yatırımıymış basına servis ettirdi. Ayrıca benzin istasyonu için "Dört dörtlük yatırım" yorumunu yaptı.
Gündem Haberi
Kavak Belediye Başkanı kendi yatırım yapmış gibi duyurdu

Kavak’ta kireç, hazır beton, kilitli taş ve madencilik sektörlerinde faaliyet gösteren Dörtler Kireç Sanayii ilçede akaryakıt istasyonu açtı.

 

Samsun Ankara Karayolu üzeri Kavak ilçesinde teknolojik yeniliklerine uygun olarak kurulan Dörtler GO Petrol Akaryakıt İstasyonu'nun müjdesini Kavak Belediye Başkanı verdi.

 

İlçeye yapılan dört dörtlük yatırım olduğunu savunarak basına akaryakıt istasyonunun açılışını servis eden Sarıcaoğlu, yatırım olarak gördüğü benzinliği kendi yatırımıymış gibi övdü. 

Törende konuşan Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu,  ilçenin büyümesi ve gelişmesinin en güzel ispatının yeni açılan işyerleri olduğunu belirterek  “ Gelişen ve büyüyen Kavak sadece dışarıdan gelecek yatırımcı beklemiyor. Kendisi de imkanları doğrultusunda yatırımlar yaparak elini taşın altına koyup memleketinin kalkınmasına katkı sunuyor” dedi.

Kaynak: (SHA) - SAMSUN HABER AJANSI Editör: SHA
Etiketler: Kavak, Belediye, Başkanı, kendi, yatırım, yapmış, gibi, duyurdu,
Yorumlar
Haber Yazılımı