Haber Detayı
20 Mart 2020 - Cuma 17:28
 
Kanser hastası kadın sokağa çıkmaya korkmuyorum diye haykırdı
Samsun Haber Ajansı - Uzmanlar ve devlet yetkilileri günlerdir sokağa çıkmayın diye uyarıyor, ancak Samsun'da bir kadın kendisine, "Neden sokağa çıktınız. Virüsten korkmuyor musunuz?" diye soran muhabire, "Oğlum ben kanserim. Virüsten falan da korkmuyorum. Öleceksek ölürüz" şeklinde cevap verdi.
Yaşam Haberi
Kanser hastası kadın sokağa çıkmaya korkmuyorum diye haykırdı

Korona virüs enfekte sayısı Türkiye'de 359'a ulaştı. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın gece saatlerinde yeni vakalarla ilgili tekrar açıklama yapması beklenirken, Samsun yine bildiğiniz gibi. 

 

Caddelerde boy gösteren vatandaşlar, Samsun Haber Ajansı muhabirinin sorularına trajıkomik yanıtlar verdi. 

 

Elinde mikrofon ile gezen muhabir, vatandaşlara "Uzmanlar sokağa çıkılmaması konusunda uyarıyor. Her geçen gün vaka sayısı artıyor. Siz neden sokaktasınız? Virüsten korkmuyor musunuz? diye sordu. Vatandaşlar ise verdikleri cevaplar ile hayrete düşürdü.

 

Bir kadın vatandaş kendisine soru soran muhabirimize, "Oğlum ben kanser hastasıyım. Dışarıya çıkmaktan korkmuyorum. Virüs olabilir. Öleceksek zaten ölürüz. Virüs varsa ne yapalım" dedi. 

 

Diğer vatandaşlar da hemen hemen aynı şekilde cevaplar vererek, virüsten korkmadıklarını ve evde kalmayacaklarını söyledi. 

 

 

Kaynak: (SHA) - SAMSUN HABER AJANSI Editör: SHA
Etiketler: Kanser, hastası, kadın, sokağa, çıkmaya, korkmuyorum, diye, haykırdı,
Yorumlar
Haber Yazılımı