Haber Detayı
13 Haziran 2019 - Perşembe 13:26 Bu haber 1360 kez okundu
 
Gece 12 de evinden çıkıp sabaha kadar çöp topluyor
Samsun Haber Ajansı - Samsun'da yaşayan yaşlı adam, evine ekmek götürebilmek için gece sokağa çıkıp sabaha kadar çöplerden karton ve plastik topluyor.
Yaşam Haberi
Gece 12 de evinden çıkıp sabaha kadar çöp topluyor

Samsun Haber (SHA) - Samsun Haber Ajansı olarak dün yayınladığımız "Malatya'dan gelen müdür makam odasını beğenmedi" haberimizin ardından, gece saatlerinde bu haber çıktı karşımıza.

Saat 01.00 sıralarında yaşlı adam el arabasıyla birlikte Cumhuriyet Meydanı'na gelerek, çöplerden karton ve plastik topladı. Ekmek parası için geceleri uyku uyumadığını dile getiren yaşlı adam, "Ben sabaha kadar çöpten karton topluyorum. Gece saatlerinde evden çıkıyorum. O saatlerde çöpler dolu oluyor çünkü. Sabaha kadar bunları toplayıp sabah ta satıyorum. Allaha'a şükür, 3-5 birşeyler kazanıp evimi geçindiriyorum. Yıllardır bu işi yapıyorum ne yapayım. Dilenmekten iyidir" dedi. 

Bu haberin, makam odasını beğenmeyip, koskoca yemekhaneyi babasının malıymış gibi hunharca yıktırıp kendisine makam odası yaptıran o müdüre, ve onun gibi müdürlere bir ders olmasını temenni ederiz. "NOT: Ne oldum değil ne olacağım diye düşün"

Kaynak: (SHA) - SAMSUN HABER AJANSI Editör: SHA
Etiketler: Samsun, Haber, Ajansı, , Samsunda, yaşayan, yaşlı, adam, evine, ekmek, götürebil
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Gece 12 de evinden çıkıp sabaha kadar çöp topluyor
Gece 12 de evinden çıkıp sabaha kadar çöp topluyor
Yorumlar
Haber Yazılımı