Haber Detayı
25 Haziran 2020 - Perşembe 11:36
 
Ecrin'in ölümüyle ilgili gözaltına alınan Özkan Kurnaz'dan şok açıklama
Samsun Haber Ajansı - 1 buçuk yaşındaki Ecrin bebeğin ölümünden sorumlu tutulan Özkan Kurnaz, Salı günü askerlik yaptığı Kırklareli'nin Pınarhisar ilçesindeki birliğinde gözaltına alınarak Samsun'a getirildi. Samsun İl Jandarma Komutanlığına getirilen Özkan Kurnaz, Ecrin bebeğin öz amcası İbrahim Kurnaz'a şoke eden açıklamalarda bulundu.
Gündem Haberi
Ecrin'in ölümüyle ilgili gözaltına alınan Özkan Kurnaz'dan şok açıklama

Ecrin bebek olayıyla ilgili tüm Türkiye merakla ekran başına kilitlendi. Ecrin bebeğin kim ve ya kimler tarafından öldürüldüğüne dair bir bulguya henüz rastlanılmazken, Ecrin'in ölümünün baş sorumlusu olarak bilinen Özkan Kurnaz dün Kırklareli'nde gözaltına alınarak Samsun'un Vezirköprü ilçesine getirildi. 

 

Özkan Kurnaz ile birlikte, anne Sevcan Kurnaz, üvey baba Deniz Kurnaz ve babaanne Hacer Kurnaz da gözaltına alınmıştı. Ecrin bebeğin üvey babası ve üvey annesi, fuhuş yapmak ve yaptırmak, fuhuşa yer temin etmek suçlarından gözaltına alınarak ifadelerine başvuruldu. İfadelerin ardından anne Sevcan Kurnaz serbest bırakıldı. 

 

Üvey baba Deniz Kurnaz ise, hem fuhuş hem de TCK'nın 83. Maddesinde yer alan ""hmali davranışla kasten öldürme suçu" iddiasıyla yargılanacak. Şüphelilerden Özkan Kurnaz ile Deniz Kurnaz'ın İlçe Jandarma Komutanlığındaki ifadeleri tamamlandı. İkilinin Jandarma'ya verdiği ifadelerin çelişkili olduğu öğrenildi. 

 

Öte yandan, üvey amca Özkan Kurnaz'ın Ecrin'in öz amcası İbrahim Kurnaz'a "Beni salacaklar. Benim içim rahat. Adliyede dananın kuyruğu kopacak" dediği öğrenildi. 

Kaynak: (SHA) - SAMSUN HABER AJANSI Editör: SHA
Etiketler: Ecrin'in, ölümüyle, ilgili, gözaltına, alınan, Özkan, Kurnaz'dan, şok, açıklama,
Yorumlar
Haber Yazılımı