Haber Detayı
12 Kasım 2019 - Salı 00:17
 
Cemil Deveci askerlere selam göndermedi diyenlere gelsin
Samsun Haber Ajansı - Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci hakkında, Samsun'da yayın yapan bazı internet siteleri tarafından, asılsız haberler ortaya atıldı.
Gündem Haberi
Cemil Deveci askerlere selam göndermedi diyenlere gelsin

Bazı internet medyasında yer alan habere göre, Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'nin, asker ve protokol üyeleri ile birlikte çekilen fotoğrafı servis edilerek, Deveci'nin toplu fotoğraf sırasında diğerleri gibi asker selamı vermediği iddia edildi. 

 

Daha yeşil bir Türkiye için Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan’ın genelgesiyle ilan edilen 11 Kasım Milli Ağaçlandırma Günü’nde, 81 ilde eş zamanlı olarak fidan dikim töreni gerçekleştirildi. 

 

Atakum ilçesi Büyükoyumca Mahallesi'nde düzenlenen fidan dikim törenine Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun Büyükşehir Belediyesi Mustafa Demir, Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci ve bir çok protokol üyesi ile vatandaş katıldı. 

 

Törende fidan dikiminin ardından askerler ile birlikte toplu fotoğraf çektiren protokol üyeleri asker selamı vererek, Barış Pınarı Harekatı'ndaki askerlerin yanında olduklarının mesajını verdi. Bu esnada bir çok kare fotoğraf çekilirken, bir karede Cemil Deveci'nin asker selamı vermediği görüldü. Ancak diğer tüm fotoğraflarda asker selamı verdiği ve yüzündeki gülümsemenin de eksik olmadığı anlaşıldı. 

 

 

Ayrıca Cemil Deveci'nin selam vermediği kare çekildikten hemen sonra selam verdiği de ortaya çıktı. Bu fotoğrafı kullanan bazı internet medyası, Deveci'nin askerlere selam vermediğini iddia ederek, kendisinden bir açıklama yapmasını bekledi. 

Açıklama ise aşağıdaki fotoğrafla geldi;

 

Kaynak: (SHA) - SAMSUN HABER AJANSI Editör: SHA
Etiketler: Cemil, Deveci, askerlere, selam, göndermedi, diyenlere, gelsin, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı