Haber Detayı
14 Kasım 2019 - Perşembe 18:04
 
Canik Belediyesi sokak temizliği için proje başlattı
Samsun Haber Ajansı - Canik belediyesi temizlik işleri müdürlüğü tarafından başlatılan sokağım evim kadar temiz olsun projesi hız kesmeden devam ediyor.
Gündem Haberi
Canik Belediyesi sokak temizliği için proje başlattı

Temizlik işleri müdürlüğü proje başlangıcından itibaren günümüze kadar 650 sokak 12 cadde 11 bulvar yolu 9 mahallede hummalı bir çalışma başlattı.

 


KİRLETMEYEN TOPLUM

 


Canik belediye başkanı İbrahim Sandıkçı “ Sokağım Evim kadar temiz ’’ Projesi ile sadece Sokak caddeler temizlenmiyor temizlerken de kirletmemenin önemini de vatandaşlarımıza bilgilendirme olarak veriliyor. Bizler bütün ekibimizle sahada iken vatandaşlarımız da kirletme alışkanlığını kazanmalı kirleteni denetleyen göz olmalı. Kirleten değil, temiz tutan bir toplum anlayışı içinde olmalıyız. Temizlik İmandandır. Geleceğimiz çocuklarımıza daha güzel bir Canik bırakmak için çalışmalarımız ilk günkü samimiyetle devam ediyor. Bizler temiz yaşam standardımızı yükseltebilmek için belediye, vatandaş iş birliği ile sokak ve caddelerimizi kendi yaşadığımız alanlar gibi koruyup gözetleyerek sağlayabiliriz" dedi.

 

 

KEMAL SUNAL'IN FİLMİ AKILLARA GELDİ

 

Öte yandan Canik Belediyesi tarafından başlatılan temizlik projesine vatandaşlar tepki gösterdi. Belediyenin sokakları temizlemesinin birinci derece görevleri arasında yer aldığını dile getiren vatandaşlar, Kemal Sunal'ın "Çöpçüler Kralı" filmini örnek göstererek, Canik Belediyesi de Kemal Sunal gibi çekilsin kenara temizlemiyoruz desin oldu olacak. Tabii ki temizleyecekler" dedi.

 

 

 

Kaynak: (SHA) - SAMSUN HABER AJANSI Editör: SHA
Etiketler: Canik, Belediyesi, sokak, temizliği, için, proje, başlattı,
Yorumlar
Haber Yazılımı