Haber Detayı
10 Şubat 2020 - Pazartesi 15:53
 
Büyükşehir her ay 30 milyon TL borç ödüyor
Samsun Haber Ajansı - Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, belediyenin her ay 30 milyon TL borç ödediğini söyledi.
Gündem Haberi
Büyükşehir her ay 30 milyon TL borç ödüyor

 Samsun Büyükşehir Belediyesi meclis toplantısı bugün gerçekleştirildi. Mecliste tekrar Büyükşehir Belediyesi'nin borçları gündeme geldi. 

 

Mecliste toplam 52 gündem maddesi oylanarak komisyonlara havale edildi. Gündem maddelerinin komisyonlara havale edilmesinin ardından, gündem dışı maddeler görüşüldü. 

 

Ardından İYİ Parti Meclis Üyesi Alper Aydemir, kentsel dönüşümle ilgili görüşlerini aktardı. Samsu Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, kentsel dönüşüm projesini kentte ilk kendisinin başlattığına dikkat çekerek, "Kentsel dönüşüm konusu bizim için çok önemlidir. Kentsel dönüşüme gerekli yerlerde devam edeceğiz. Bu konuda hiç tavizimiz olmayacak. Şimdi Kıranköy'de ve Canik ilçesi Soğuksu Mahallesi'nde bir kentsel dönüşüm çalışmalarımız olacak. İstisnasız bu konuda her partinin desteğine ihtiyacımız var. Bu konuda herkes bizimle olmalıdır" dedi. 

 

Daha sonra konu yeniden, Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin borçlarına geldi. Demir, belediyenin her ay yaklaşık 30 milyon TL borç ödediğinin altını çizdi. 


 

Kaynak: (SHA) - SAMSUN HABER AJANSI Editör: SHA
Etiketler: Büyükşehir, her, ay, 30, milyon, TL, borç, ödüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı