Haber Detayı
10 Ocak 2019 - Perşembe 12:56
 
Samsun'da Gazeteciler Cemiyeti kendi gününü kutlamadı
Tüm dünyada 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlanırken, Samsun’da bu anlamlı günün cemiyetler tarafından kutlanmaması dikkatlerden kaçmadı.
Gündem Haberi
Samsun'da Gazeteciler Cemiyeti kendi gününü kutlamadı

Samsun’da 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde kent protokolü basın mensuplarının bu anlamlı gününü kutlayarak sorunlarından söz ederken, yıllardır ekonomik sorunlarla mücadele eden gazetecilerin bir çatı altında buluştuğu cemiyetlerden hiç bir açıklama gelmemesi ve diğer yandan bir klasik haline gelen Onur Anıtı’na gelerek Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e ithafen saygı duruşu ve çelenk sunumu programı yapılmaması da dikkatlerden kaçmadı.


SADECE ZİRAAT MÜHENDİSLERİ GÜNÜ KUTLANDI


Onur Anıtı’na sabah saatlerinde yalnızca 10 Ocak Ziraat Mühendisleri Günü nedeniyle Türkiye Ziraatçılar Derneği, Ondokuz Mayı Üniversitesi (OMÜ) Ziraat Fakültesi Dekanlığı, Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği’ne (TMMOB) bağlı Ziraat Mühendisleri Odası (ZMO) Samsun Şubesi tarafından çelenk bırakıldı.

Kentte; Samsun Gazeteciler Cemiyeti, 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti, Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti faaliyet gösteriyor.

Kaynak: (SHA) - SAMSUN HABER AJANSI Editör: SHA
Etiketler: Tüm, dünyada, 10, Ocak, Çalışan, Gazeteciler, Günü, kutlanırken, Samsun’da, anla
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Samsun'da Gazeteciler Cemiyeti kendi gününü kutlamadı
Yorumlar
Haber Yazılımı